سومین جشنواره بزرگ هنر برای صلح

سومین جشنواره «هنر برای صلح» با محوریت رشته های عکاسی، نقاشی، چیدمان و پوسترهای گرافیک به میزبانی فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سومین جشنواره «هنر برای صلح» همچون سال‌های گذشته به همت و یاری جمعی از هنرمندان نامی و جوان کشور و با همراهی موسسه فرهنگی هنری رهنما، گالری مژده، گالری ویستا، گالری شیرین، موسسه خیریه محک،  انجمن حمایت از حقوق کودکان، موزه هنرهای معاصر تهران و  بنیاد آفرینش های هنری نیاوران در راستای گسترش فرهنگ صلح و جهانی عاری از خشونت برگزار خواهد شد.

سومین دوره این جشنواره روز جمعه ۲۰ شهریور ماه با حضور هنرمندان، مدیران فرهنگی، سفرا، نمایندگان سازمان های جهانی و تعدادی از هنرمندان طی مراسمی در فرهنگسرای نیاوران افتتاح و تا ۳۰ شهریورماه همزمان با روز جهانی صلح است ادامه خواهد یافت.

در این جشنواره که با هدف ترویج خلق آثار هنری با موضوع صلح  برای کمک به گسترش صلح، آرامش و ثبات در جهان برگزار می شود، بیش از  ۱۴۰ اثر  در  رشته های عکاسی، نقاشی،  مجسمه و گرافیک به نمایش درخواهد آمد.

جشنواره امسال به جز نمایش آثار هنرمندان تجسمی کشور میزبان بخش های دیگری چون موسیقی و شعر نیز خواهد بود ضمن اینکه از اثر گروهی که کودکان محک برای این دوره از جشنواره خلق کرده اند نیز رونمایی خواهد شد.

برای ۱۰ روز برگزاری این جشنواره از برنامه های دیگری نیز هماهنگ شده که در طول جشنواره به اجرا در خواهد آمد.

منبع خبر: خبرگزاری مهر

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.